Artikelcode
HBM006783

Steigerplank gedroogd en geschaafd met ronde kant 25x193x3000mm

- 4 ronde kanten

- Geschaafd

- Gedroogd

Gewichtsklasse
Groot
Op voorraad
€ 14,78
Artikelcode
HBM006783
Steigerplank gedroogd en geschaafd met ronde kant 25x193x3000mm

Steigerplank gedroogd en geschaafd met ronde kant 25x193x3000mm

Eigenschappen

  • Dikte: 25 mm
  • Breedte: 193 mm
  • Lengte: 3000 mm
  • Geschaafd
  • Gedroogd
  • 4 ronde kanten

Geschaafde steigerplanken
Geschaafde steigerplanken zijn voor veel verschillende toepassingen te gebruiken, maar worden vooral gebruikt om steigerhouten meubels van te maken. Denk bijvoorbeeld aan bedden, stoelen, kasten, banken en meer. Daarnaast zijn ze ook te gebruiken voor lambrisering en betimmering of als vloerplanken. De mogelijkheden zijn eigenlijk eindeloos, waardoor deze planken geschikt zijn voor bijna al jouw houtprojecten. De planken zijn geschaafd en voorzien van ronde hoeken/kanten. De planken zijn verder onbehandeld en kunnen worden gebeitst, geölied of geverfd.

 

Maat
Deze geschaafde steigerplanken hebben een kopmaat van 25 x 193 mm en zijn verkrijgbaar in meerdere lengtes. Deze planken zijn 2000 mm, maar daarnaast zijn ook de lengtes 2500 mm en 5000 mm beschikbaar. 

 

Kopmaat (mm) 25 x 193
Houtsoort Vurenhout
Behandeling Geschaafd, 4-kantig gerond
Geschikt voor (o.a.)

Steigerhouten meubelen, vloerplanken en meer

De steigerplank kan bij droging wat inkrimpen. De maximale tolerantie in de dikte en de breedte is 2 à 5 mm. De kleur op de productfoto kan iets afwijken van de daadwerkelijke kleur.

Productspecificaties
Artikelcode HBM006783
Oude SKU SGMRK251933000
Prijs € 14,78
Gewichtsklasse Groot
Verkoop eenheid meter
Soort Steigerhout
Type Ronde kant
Kleur Blank
Toepassing Meubels, Lambrisering, Betiering, Vloeren
Lengte (in mm) 3000
Breedte (in mm) 192
Dikte (in mm) 25
Kwaliteit Hoogwaardige kwaliteit
Behandeld Nee
Geschaafd Ja