Krat PVC buizen 125mm manchetmof 5m 68 stuks
PVC buis 125mm manchetmof 5 meter

Krat PVC buizen 125mm manchetmof 5m 68 stuks
PVC buizen 5 meter voor riolering
De PVC afvoerbuizen met een diameter van 125 mm en manchetmof is perfect voor het aanleggen van betrouwbare en duurzame afvoer- en rioolsystemen. Deze buis is volledig lekdicht en heeft een uitstekende chemische bestendigheid, wat zorgt voor langdurige prestaties. Daarnaast is de PVC afvoerbuis flexibel en zeer gemakkelijk te installeren, waardoor hij ideaal is voor zowel professionals als doe-het-zelvers.
De buizen zijn gemakkelijk te verwerken en te verlijmen. Gebruik hiervoor Griffon PVC lijm.
PVC afvoerbuizen aanleggen
Bij het aanleggen van afvoerbuizen kun je kiezen uit PVC hulpstukken of PVC lijmhulpstukken. Met deze opties creëer je gemakkelijk een waterdicht afvoer- of rioolsysteem.
Als de afvoerbuis voorzien is van een manchetmof, kun je de buizen eenvoudig in elkaar schuiven zonder lijm te gebruiken.
Grijs
Diameter 125 mm
Lengte 5 meter
Artikelcode | HBM000377339 |
---|---|
Prijs | € 1.400,05 |
Gewichtsklasse | Groot |
Soort | Buis |
Type | PVC |
Toepassing | Afwatering |
Materiaal | PVC |
Lengte (in mm) | 5000 |
Diameter (in mm) | 125 |
Lijm | 1x Manchet |