strong>Levering binnen 4 - 9 werkdagen Icon Let op: GRATIS verzending in heel Nederland vanaf €799,- Icon Snelle levering 4 - 9 werkdagen Icon Icon IconOpen di t/m vr 08.00 uur tot 17.00/za 08.00 uur tot 16.00 uur! IconOpen di t/m vr 08.00 uur tot 17.00/za 08.00 uur tot 16.00 uur! Icon
Artikelcode
HBM24032

Betra patentkwast 32mm groen

- Patentkwast groen

- 32mm diameter, maat 18

- Vol kunststof steel

- Geschikt voor alle soorten verf

Gewichtsklasse
Klein
Op voorraad
€ 6,52
Artikelcode
HBM24032
Betra patentkwast 32mm groen

Betra patentkwast

Deze Betra Patentkwast is een kwast van hoge kwaliteit, ontworpen voor het schilderen met alle soorten verf. De kwast heeft een ronde puntvorm, wat hem ook wel de "puntkwast" of "ronde kwast" maakt, ideaal voor gedetailleerd schilderwerk. De steel is gemaakt van kunststof, de haren zitten hier erg goed aan vast en zullen niet snel uitvallen. Dit verhoogt zowel de verfresultaten als de levensduur van de kwast.

De diameter van de kwast is 32 mm, ook wel maat 18 genoemd. Of je nu een beginnende schilder bent of een professional, deze kwast biedt de controle en precisie die je nodig hebt voor een perfecte afwerking.

Belangrijkste Kenmerken:

  • Geschikt voor alle soorten verf
  • Stevige kunststof steel voor een comfortabele grip
  • Ronde puntvorm voor gedetailleerd schilderwerk (ook wel puntkwast of ronde kwast genoemd).
  • Verliest niet snel haren dankzij de stevige bevestiging van de haren.
  • Diameter van 32 mm, ideaal voor controle
  • Ideaal voor zowel professionele schilders als doe-het-zelvers.
  • Schilderskwaliteit

Technische Specificaties

Eigenschap Waarde
Materiaal Vol-kunststof steel
Model Rond (puntvorm)
Diameter 32 mm, maat 18
Toepassing Schilderen van grote en kleine oppervlakken, geschikt voor alle soorten verf
Geschikt voor Muren, deuren, meubels, trimwerk
Verpakkingseenheid 1 stuk

 

Waarom Kiezen Voor Onze patentkwast?

De Betra Patentkwast is niet alleen geschikt voor zowel binnen- als buitenschilderwerk, maar biedt ook de voordelen van professionele kwaliteit. Doordat de haren stevig vastzitten, verliest de kwast minder haren tijdens het schilderen, wat het schilderproces versnelt en makkelijker maakt.

 

Bestel Vandaag Nog!

Kies voor kwaliteit en professionaliteit. Voeg de Betra Patentkwast toe aan je bestelling en voer je schilderwerk met gemak en zekerheid uit. Wij bieden naast deze kwast ook allerlei andere schilderbenodigdheden aan, zoals platte kwasten, blokkwasten, rollers en handschoenen. Zo heb je alles wat je nodig hebt voor je verfklus bij elkaar.

Productspecificaties
Artikelcode HBM24032
Prijs € 6,52
Gewichtsklasse Klein
Soort Kwast
Type Rond
Materiaal Kunststof
Toepassing Grove structuren, Oneffen structuren
Aantal 1