Douglas Lariks 100x100x3000mm paal zwart geïmpregneerd

- Bezorgen vanaf €39,-
- Gratis verzending:
- Door heel Nederland vanaf €750,- - Levering binnen 3-7 werkdagen
- Op voorraad in onze winkel
Omschrijving
- Douglas/Lariks palen zwart geïmpregneerd
- Sterk en duurzaam constructiehout
- Voor veranda’s, overkappingen, tuinhuizen en schuttingen
- Hoogwaardige A-kwaliteit
Douglas/Lariks paal zwart 100x100x3000 mm
Deze zwart geïmpregneerde Douglas/Lariks paal van 100x100 mm en 3000 mm lang is een uitstekende keuze voor stevige én stijlvolle tuinconstructies. De combinatie van de grove nerfstructuur met de diepe zwarte kleur geeft de paal een robuuste en moderne uitstraling. Dankzij het fijnbezaagde oppervlak behoudt het hout een natuurlijke look die zowel in moderne als landelijke tuinen goed tot zijn recht komt.
Larikshout is van nature een duurzame, harsrijke houtsoort die goed bestand is tegen vocht en weersinvloeden. Door de zwarte impregnatie heeft de paal een extra beschermingslaag, waardoor de levensduur aanzienlijk wordt verlengd. Bij plaatsing in de grond wordt aangeraden het ondergrondse deel extra te behandelen met zwarte teer van Verfijn.
Met een kopmaat van 10x10 cm is deze paal bijzonder geschikt voor dragende constructies zoals pergola’s, schuttingen, carports en overkappingen. Ook in combinatie met zwarte gevelbekleding of Zweeds rabatdelen vormt deze paal een stijlvolle basis.
Belangrijkste kenmerken
- Zwart geïmpregneerd: Extra bescherming tegen weersinvloeden én een moderne uitstraling.
- Fijnbezaagd oppervlak: Grove nerf en natuurlijke look voor een stoere uitstraling.
- Duurzaam & sterk: Larikshout is van nature bestand tegen vocht en weersomstandigheden.
- Robuuste kopmaat: 100x100 mm, perfect voor dragende constructies.
- Breed inzetbaar: Geschikt voor pergola’s, schuttingen, tuinconstructies en meer.
Technische specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Houtsoort | Douglas/Lariks |
| Bewerking | Fijnbezaagd |
| Behandeling | Zwart geïmpregneerd |
| Kopmaat | 100 x 100 mm |
| Lengte | 3000 mm |
| Toepassing | Pergola’s, schuttingen, overkappingen, tuinconstructies |
Waarom kiezen voor deze zwart geïmpregneerde Douglas/Lariks paal?
Deze paal combineert een stoere uitstraling met de natuurlijke kracht van Douglas/Lariks hout. Dankzij de zwarte impregnatie is hij extra goed beschermd en hoef je je geen zorgen te maken over weersinvloeden. Ideaal voor wie kiest voor een duurzame, onderhoudsarme en stijlvolle tuinoplossing.
Bestel vandaag nog!
Maak jouw tuinproject compleet met de Douglas/Lariks paal zwart geïmpregneerd 100x100x3000 mm. Bestel eenvoudig online en creëer een stevige, duurzame en moderne basis voor jouw buitenconstructie.
| Beschikbare uitvoeringen: | |
| 3000 mm blank (onbehandeld) | 3000 mm zwart geïmpregneerd |
Belangrijke specificaties
| Artikelcode | HBM006737 |
|---|---|
| Prijs | € 30,26 |
| EAN | 9504319172430 |
| Gewichtsklasse | Groot |
| Verkoop eenheid | meter |
| Soort | Lariks |
| Type | Douglas Paal |
| Lengte (in mm) | 3000 |
| Breedte (in mm) | 100 |
| Kopmaat (in mm) | 100x100 |
| Dikte (in mm) | 100 |
| Kleur | Zwart |
| Afwerking | Geïmpregneerd |
| Gecoat | Nee |
Klanten over dit product Er zijn nog geen beoordelingen — wees de eerste om jouw ervaring te delen!
Laat je adviseren Heb je hier al eens aan gedacht?
Heb je hier al eens aan gedacht? Dankzij ons ruime aanbod vind je altijd de juiste oplossing op maat. Daarnaast bieden we verschillende varianten aan die aansluiten bij jouw wensen. Bekijk ook eens onze andere categorieën voor meer inspiratie.

Hout
Naar hout
Tuinhout
Naar tuinhoutKlantbeoordelingen Wat klanten over ons zeggen
-
Onafhankelijke beoordelingen
-
Reviews van Kiyoh
-
Gecertificeerde reviews
Goede kwaliteit
Wij hebben hier de vezelcement dakplaten voor ons schuurtje besteld. De prijs was scherp, de website is overzichtelijk en duidelijk, en de bestelling werd snel ingepland voor levering.
Had 10 meter dampdoorlatende folie nodig, maar bij de meeste leveranciers moet je dan een hele rol kopen van 50 meter of meetr. Hier is de folie vanaf 5 meter, per meter te koop. Prima.
Ik ben zeer tevreden. De levering kwam snel en op tijd met een vriendelijke en behulpzame chauffeur (Bert). Het overkappingspakket was helemaal compleet en zelf de schroeven waren ruim voldoende. Absoluut een goed prijs kwaliteit verhouding.
Bestelling werd snel geleverd maar bleek bij aankomst beschadigd. Verfblik (5 liter) had tijdens vervoer (GLS) een flinke tik gehad waardoor er beits uit de verpakking lekte en het blik ook niet meer goed sloot. Na overleg met Houtenbouwmaterialen werd een procentuele korting op het factuurbedrag gegeven. Dat vind ik zeer coulant. Je voelt je dan als klant gehoord. Verder wordt door Houtenbouwmaterialen actie ondernomen richting GLS.
Ik heb 2orders laten bezorgen en 1 order zelf opgehaald en dat bevalt prima makkelijke site en vriendelijk personeel Surhuisterveen
Het was makkelijk om onze nieuwe schutting te bestellen en handig dat er al bouwpakketten zijn die compleet geleverd worden. Het assortiment van bouwpakketten was ook uitgebreid, zo konden we nu ook vrij simpel kiezen voor een wat grotere en stevigere plank, om de nieuwe schutting wat robuuster te maken. De levering was ook vrij snel al na de bestelling.
De bezorger bracht de producten met veel plezier en naast het bestelde was er ook wat extra geleverd. Allemaal erg netjes
Compleet en goed geleverd. Zelfs een extra balk erbij gekregen omdat er 1 wellicht minder goed bruikbaar zou zijn.



