Betonplex Berken Glad Geel 250x125 18mm
- - Materiaal: Berken betonplex
- - Kleur: Geel
- - Verlijming: WBP - Exterieur
- - Dikte: 18mm
- - Afmetingen: 250x125 cm
- - Toepassigen: meubels, interieur, decoratie

Interform Geel is een veelzijdige en robuuste betonplexplaat, ideaal voor zowel interieur- als constructieve toepassingen. De plaat is voorzien van een gladde, gele fenolcoating aan beide zijden, wat zorgt voor een stootvaste en decoratieve afwerking. Deze coating biedt uitstekende bescherming tegen vocht, waardoor de plaat perfect geschikt is voor toepassingen in bijvoorbeeld interieur-, carrosserie- en meubelbouw. De randen zijn afgewerkt met waterafstotende verf, wat de vochtopname tijdens opslag en transport minimaliseert.
Met een afmeting van 2500x1250 mm en een dikte van 18 mm is deze plaat geschikt voor een breed scala aan toepassingen zoals winkelinrichtingen, keukens, trailers, paarden- en paardentrailers, en nog veel meer. Dankzij de 13-laagse opbouw en de WBP-exterieur verlijming is Interform Geel geschikt voor buitengebruik in beschutte omstandigheden. De rechte randen zorgen voor een nette afwerking en de E1-formaldehyde-emissie draagt bij aan een gezondere werkomgeving.
Belangrijkste Kenmerken:
- Fenolcoating: Beide zijden voorzien van een gladde, gele fenolcoating die bescherming biedt tegen vocht.
- Toepassing: Ideaal voor winkelinrichting, keukens, trailers, stallenbouw, meubels en automotive toepassingen.
- WBP-verlijming: De plaat heeft een WBP-exterieur verlijming, wat deze geschikt maakt voor buitengebruik in beschutte omgevingen.
- Repetitiefactor: Duurzaam, geschikt voor herhaald gebruik in diverse toepassingen.
- Formaldehyde-emissie E1: Zorgt voor een lage uitstoot en draagt bij aan een gezondere werkomgeving.
Technische Specificaties
Eigenschap | Waarde |
---|---|
Materiaal | Berken betonplex |
Coating | Glad, gele fenolcoating aan beide zijden |
Verlijming | WBP - Exterieur (beschut buiten) |
Dikte | 18 mm |
Afmetingen | 2500x1250 mm |
Geschikt voor | Interieurbouw, trailers, meubels, automotive |
Formaldehyde-emissie | E1 |
Densiteit | 675 kg/m³ |
Randen | Rechte kant |
Overschilderbaarheid | Moeilijk |
Verkoopeenheid | 1 plaat |
Waarom Kiezen Voor Onze Gele Betonplex Platen?
Interform Geel biedt de perfecte combinatie van sterkte, duurzaamheid en esthetische uitstraling. Of je nu bezig bent met een interieurproject, een trailerbouw, of een carrosseriebouw, deze plaat levert de benodigde kwaliteit en veelzijdigheid voor verschillende toepassingen.
Bestel Vandaag Nog!
Kies voor Interform Geel 18 mm en profiteer van de robuuste kwaliteit en veelzijdigheid. Voeg deze 2500x1250 mm plaat toe aan je bestelling en werk snel en efficiënt aan je project!
Artikelcode | HBM24131 |
---|---|
Prijs | € 186,39 |
Gewichtsklasse | Groot |
Verkoop eenheid | m2 |
Soort | Betonplex |
Type | Berken |
Toepassing | Aanhangwagens, Trailers, Steigerdelen, Magazijnstellingen, Loopbruggen |
Materiaal | Fenolharsfilm, Fenolcoating |
Kleur | Donker bruin |
Lengte (in cm) | 250 |
Breedte (in cm) | 125 |
Dikte (in mm) | 12 |
Kwaliteit | 120 gr/m2 |
Geimpregneerd | Nee |