Lariks/Douglas regel zwart geïmpregneerd 50x100x3000mm
- Lariks/Douglas hout zwart geïmpregneerd
- Hoogwaardige kwaliteit
- Duurzaam hout

Lariks/Douglas regel 50x100x3000 zwart geïmpregneerd
Eigenschappen
- Dikte: 50 mm
- Breedte: 100 mm
- Lengte: 3000 mm
- Zwart geïmpregneerd
Lariks/Douglas regels
De regels zijn ideaal voor iedere houten constructie. Dit hout heeft een prachtige kleur en is water- en maatvast. Hierdoor is het perfect voor iedere buitenconstructie. De hardheid van de regels is zelfs te vergelijken met tropisch hardhout, wat resulteert in duurzame, stevige constructies zoals carports, tuinhuisjes, overkappingen, schuttingen en nog veel meer.
Lariks/Douglas hout
Deze regels zijn van nieuw, zwart hout. Het hout heeft een mooie uitstraling door de grove nerf. Het is een harsrijke houtsoort en is daardoor van nature duurzaam en kan prima onbehandeld buiten worden toegepast. Bij het plaatsen van de regels in de grond is het echter wel aanbevolen om het gedeelte dat in de grond komt te behandelen met zwarte teer van Verfijn. Hierdoor gaan de regels langer mee.
Door de invloed van uv-straling kan hout vergrijzen. Door de regels te behandelen met Restol naturel UV Extra kan de natuurlijke kleur worden behouden.
Maten
De regels hebben een kopmaat van 50 x 100 mm en zijn verkrijgbaar in lengtes van 3000, 4000 en 5000 mm. Daarnaast zijn ze ook verkrijgbaar in een kopmaat van 50 x 150 mm in lengtes van 2000, 3000, 4000 en 5000 mm.
Artikelcode | 00000910-1 |
---|---|
Prijs | € 16,40 |
Gewichtsklasse | Groot |
Verkoop eenheid | meter |
Lengte | 3000 |